Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak se tam dostanu

AUTEM

Prosíme všechny návštěvníky, kteří se chystají přijet autem, aby své vozy zaparkovali na vyznačených parkovištích určených pro akci Technické dědictví – vyznačená parkoviště naleznete v mapce. Parkování na těchto plochách je zdarma.

Zároveň žádáme, aby se návštěvníci nesnažili dojet autem až k terminálu, kde jsou placená parkoviště. Celá akce Technické dědictví se koná za plného provozu letiště. Naším cílem je, aby se cestující včas dostali na letiště ke svým letům a nevznikaly zde žádné zácpy a komplikace. Děkujeme.

Na dopravu bude dohlížet Policie ČR – dbejte prosím jejich pokynů.

VLAKEM

Klasické spoje – lze využít standardních spojů. Pokud cestujete z Ostravy, můžete využít standardní přímé spoje. Za předpokladu, že cestujete z jiných koutů ČR, je potřeba přestoupit ve stanici Studénka. Jízdní řády si můžete vyhledat ZDE

Pantografická jednotka EM475.1045 – historický pantograf vyráběný ve Studénce bude doplňovat standardní moderní stroje na trase Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Mošnov. Kapacita vlaku je přibližně 290 míst. Jízdenky bude možné zakoupit pouze při nástupu, popř. uvnitř vlaku.

Vozy M131.1 „Hurvínek“ – tyto vozy budou společně s přípojným vozem tvořit soupravu, která bude jezdit v rámci ČD Nostalgie na trase Štramberk – Kopřivnice – Příbor – Mošnov – Studénka. Upozorňujeme, že kapacita historické soupravy je přibližně 130 osob. Jízdenky na tyto jízdy bude možné zakoupit pouze při nástupu, popř. uvnitř vlaku.

NA KOLE

Na mošnovské letiště vede spousta cyklostezek. Přímo na místě, na travnaté ploše před vlakovým terminálem budou připraveny stojany na kola.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.